ucbasaktarim.com: Çift Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçtemelak Kültür, kültür makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Eğin Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri muhtevain ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına birebir olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Normal maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma platformını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel kültür halletmeye temelladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını alınlayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istek ve kültür sektörünün anbean çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına neden olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile müşterek gelişen kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta sadece kültür sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de anbean artmaktadır.

Üçtemelak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile hareketli ve çetinlü âdem evladı deposuna malik olan Üçtemelak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma haysiyet sağlayıcı Üçtemelak Kültür; kesif Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Kalıcı inkişaf ve sıfır teltik üretim sistemi, Üçtemelak Kültür ürünlerinin hem diyar içre hem de diyar haricinde güvenilerek kullanılmasının temellıca nedenidir. Üçtemelak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçtemelak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin birebir ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını sağlamlar.
Gübreyi ehliyetli ve harbi bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile zait gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve bitek bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha sağlamlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlamlıklı sözır ve toprağınızdan daha bir tomar ürün ve sebzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması muhtevain kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha bitek bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en oylumlu gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve özen edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha bitek hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçtemelak Kültür olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Eğin Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine dökmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden dökmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da örtüsüz bir hendek hafriyatsına dökmek muhtevain yaygın olarak kullanılır. Eğin yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden dökmek mümkündür. Eğin yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden dökmek muhtevain kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kabil alanlara dökmek muhtevain tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir rabıtalantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değdavranıştirilebilir ve birgani cetşmanla da hoşgörülületilebilir. Anne dahişenler çoklukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakılırsa nispetle sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler muhtevain tercih edilebilecek birgani üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem hediye hem de kalite olarak avantaj sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçtemelak Kültür’ın dip yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek veri sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin toplama ve balyalama davranışlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu gestaltlması davranışlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçtemelak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu karma makinası, besi hayvancılığı yahut süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslengi sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği ahit hayvanın sütü ve etinden randıman allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak beslengi sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm gıdaları hareketsiz seferde alabilir ve daha uz beslenebilir. Ağızotu karmanın gestaltlması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm gıdaları bir araya getirerek daha uz beslenmesine böylelikle daha bir tomar randıman almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçtemelak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçtemelak Kültür olarak darulama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kabil en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (Standart) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi gestaltsı kibar ve bitek bir tarımsal üretim muhtevain oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı muhtevain önemli bir köprü davranışlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha uz durumlara gelmesi muhtevain tarımsal dış satım noktasında Üçtemelak Kültür olarak tüm çallıkışanlarımızın yardımsıyla müşterek
Üçtemelak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir