mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının hileışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme akçe sistemi ile Ödeme gerçekleştirmek isteyen kişiler, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışveriş fiillemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş dokumalır. Bunun cepheı düzen iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu fiillemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği yalınlık bulunan itibar kartları aracılığı yardımıyla olabilir.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satımlarda Arkaış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri mukannen bir oranda kişilere seslenme paha. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının hileışveriş hileışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı yoğaltıcı gruplarının itibar ve vezneci sütsüzı yöntemi ile hileışveriş yapmayı yeğleme ederken itibar sütsüzı ve vezneci sütsüzı bulunmayan kişiler ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut hareketli ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek hileışveriş yamayı yeğleme paha.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mirladığından itibaren bu sistemi kullanan çok aşkın koca ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken kimisı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini kullanıvermek lüzum. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi bucak alan e- kâr şirket bölgeleri ulaştığı hedef kesime bir yeni ekip daha eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satımlarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine bucak vererek, hedef kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda daha çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir