MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine hız kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı silme huzurlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta görev veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden alakadar bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde görev alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yapan kılgı muhtıra yüzlerce saat dinlenerek mekân yüzünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından gestaltlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde el dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak el dışında bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kelime ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı olduğu bilindiği midein kılgı ve başka dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gelmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kelime ettiren kılgı hakikaten görülmeye şayan. İnternet sitesi silme hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde görev verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi daim vüruttirilmekte ve kullanıma henüz oranlı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çdüzenışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ses sanatçımız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde düzenıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en bol şekilde söz gelişi edilmeye çdüzenışılmaktadır.

Tarih içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en bol şekilde faydalanmaktadır. Esasen kılgı marketlerden baktığınız zaman uygulamanın benekının ve indirilme tahminının ne denli koca olduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında hakikaten kandırıcı bir iş çıavratp insanlara en bol şekilde görev vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir