Heets

Heets, elektronik sigara yahut IQOS aygıtı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün vaziyet almış olduğundan, sigaraya benzemekle alay malay, geleneksel sigaralardan farklıdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza duraksız konulabilen önemsiz parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede tütün alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, geleneksel sigaralardaki kabil yanma aksiyonlemi gerçekleştirmezler. IQOS aygıtı kullanan kişiler derunin bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek derunin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) tarafından üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, cihan genelinde en büyük tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içmece hileışkanlıklarını tağyir etmek ve insanların daha azca zararlı bir tutum https://sigaramiz10.com/heets tutmak derunin geleneksel sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine şayan olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabil seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da farklılık gösterir ve kullanıcının tercihine ilgilı olarak seçilebilir.

IQOS aygıtı, Heets kullanımı derunin tasarlanmıştır. Alet, tütünü 350°C’ye kadar ısıtır ve bu sayede Heets’in derunindeki tütün özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bu muamele, tütünün yanması alegori, buharlaşması nedeniyle açığa çıdem kimyasalların azaltılmasına yardımcı olur. Bu nedenle, IQOS aygıtı ve Heets ürünleri, geleneksel sigaralara göre daha azca zararlı olarak ikrar edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın vira etmek derunin sınırlı evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, kullanımı da yerel yasalara ilişkindır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin müteallik kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in geleneksel sigaralardan daha azca zararlı olduğu iddiası, PMI tarafından meydana getirilen tetkikat ve testler sonucunda ortaya konulmuştur. Fakat, ürünün kolaylıkla heets kullanımı nedeniyle, temelı uzmanlar tarafından elektronik sigara kabil sair tütün ürünleri kabil bağımlılık dokumacı olabileceği konusunda ikazlar dokumalmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, cihan genelinde çeşitli tartışmalara niye olmuştur. Temelı mizaç örgütleri, Heets kabil tütün ürünleri hakkında endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve sair mizaç problemlerine niye olabileceğinden tasa etmektedirler. Hassaten, tütün ürünlerinin körpeler üzerindeki etkileri bile dil dalaşı konusu olmuştur.

Bununla alay malay, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin geleneksel sigaralara göre daha azca zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir girişim olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabil ısıtılmış tütün ürünlerini geleneksel sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çhileışan kişiler derunin yeğleme edilebilecek bir tutum olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in geleneksel sigaralara göre daha azca zararlı olduğu iddiası halen dil dalaşı konusu olsa da, ürünün kullanımı anbean yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına şayan şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve mizaç önerilerine şayan şekilde kullanmalıdırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir